Kalendarz Imprez

Informacje

LOGOWANIE

Miło nam poinformować, że wprowadziliśmy kolejną funkcjonalność w internetowym systemie sprzedaży biletów. Zmiana ułatwi życie w głównej mierze osobom z zagranicy, które nie mają polskich dokumentów i przy rejestracji nie podają numeru PESEL.

Dotychczas to właśnie 11-cyfrowy nr PESEL był jednocześnie loginem. Obecnie logować można się także adresem e-mail, który podany został przy rejestracji. W tym przypadku rozwiązany zostaje problem kibiców, którzy korzystają z zagranicznych dokumentów i nie mają numeru PESEL.

Nowy system logowania dotyczy jednak każdego! Jeśli łatwiej jest ci zapamiętać e-mail, przechodź do serwisu kupbilety.pogonszczecin.pl właśnie tą drogą. Możesz oczywiście pozostać przy opcji, która obowiązywała dotychczas - logowania poprzez PESEL. Od dziś obie możliwości działają równolegle.

Hasłem przy pierwszym logowaniu do sklepu internetowego jest nazwisko kibica pisane w całości wielkimi literami. Po zalogowaniu po raz pierwszy kibic zostanie poproszony o podanie hasła jakim będzie się logował.

 

Proszę czekać - trwa ładowanie treści